Hotel Spa Bílý Hořec Harrachov

Hotelu Spa Bílý Hořec Harrachov 11 Hotelu Spa Bílý Hořec Harrachov 12 Hotelu Spa Bílý Hořec Harrachov 13 Hotelu Spa Bílý Hořec Harrachov 14 Hotelu Spa Bílý Hořec Harrachov 15 Hotelu Spa Bílý Hořec Harrachov 16 Hotelu Spa Bílý Hořec Harrachov 17 Hotelu Spa Bílý Hořec Harrachov 18 Hotelu Spa Bílý Hořec Harrachov 19 Hotelu Spa Bílý Hořec Harrachov 20 Hotelu Spa Bílý Hořec Harrachov 21 Hotelu Spa Bílý Hořec Harrachov 22

.Hotel Spa Bílý Hořec se nachází v centru Harrachova. Město Harrachov je největším sportovním a rekreačním centrem Krkonoš. Na úbočí Čertovy hory bylo vybudováno několik lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti se skokanskými můstky. Nejslavnějším můstkem je tzv. „mamutí můstek“, který je proslaven pořádáním Světového poháru a mistrovství světa v letech na lyžích. Čtyřsedačková lanovka vedoucí na Čertovu horu je vzdálena od hotelu cca 5 minut pěšky.


V restauraci Hotelu Spa Bílý Hořec restauraci podáváme každý den snídaně formou bufetu. K dispozici jsou také večeře, které pro Vás každý den připravuje náš šéfkuchař se svým týmem. V restauraci si můžete vychutnat českou kuchyni, ale také i některá jídla z mezinárodních kuchyní.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: spa-hotel-bilyhorec@toprague.cz
Adresa: Harrachov 178 Harrachov


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Spa Bílý Hořec Harrachov věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Spa Bílý Hořec Harrachov se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Méně balíčků ...

TOPlist